ATP: Ismét Goffin győzelmét várjuk!

D. GOFFIN

⏰2022.05.11. 15:30

J. BROOKSBY

Nem tudunk észérvet felsorakoztatni Brooksby mellett. Vélhetően a fogadóirodák az amerikai teniszező esetében figyelembe veszik a kemény borításon elért eredményeket, de mint tudhatjuk, az sokszor semmit sem ér. Annyi biztos, hogy Brooksby salakon eddig semmi maradandót nem nyújtott kikapott Houstonban 6-4, 6-4-re a 131. helyezett J. Wolf ellen, azt követően Madridban R. Bautista 6-0, 6-2-re verte meg őt és itt Rómában Cobolli ellen jött össze az első siker, de ez sem valami meggyőző, hiszen 6-3, 6-4-re tudott csak nyerni a 150. ATP rangsorolt ellenfele ellen Brooksby. Ezzel szemben Goffin idén parádézik salakon. Nagyon sok nehéz ellenfele volt a belgának, lehet itt gondolni akár a tegnapi meccsére Hurkacz ellen, de az azt megelőző tornákon is jóval nehezebb riválisokat győzőtt le 2-0-ra Goffin. Úgyhogy mi bízunk benne, hogy a belga ismét nyerni tud és a fogadóirodák által kínált -3.5 game/játék hendikep opcióra fogadunk. Ez a tipp, ha két szettben nyerni tud Goffin nagyon simán jöhet, de ha három szettbe bonyolódnak a játékosok, szerintünk akkor is nagy eséllyel “zöldülhet” az opció, hiszen bármelyik szettben benne lehet egy 6-3, 6-2-es Goffin siker!

Tipp: D. Goffin -3.5 (Hendikep)odds: 1.83

*Ne feledd, hogy az itt látható tartalmak nem a prémium szolgáltatásainkból származnak!

Author: Jayden Ortiz